Dipsiz Göl - Akseki

Eşsiz ve de muhteşem manzarasıyla Dipsiz Göl büyük ilgi çekiyor..Akseki İlçesi Göktepe ve Sülek Yaylaları ile Konya’nın Bozkır İlçesi Yaylaları sınırlarında bulunan dipsiz göl büyük ilgi çekiyor. Dipsiz Göle gelen yerli ve de yabancı turistler eşsiz manzara eşliğinde balık tutuyor , fotoğraf çekiyor.
Dipsiz Göl - Akseki -

Dipsiz Göl - Akseki

Eşsiz ve de muhteşem manzarasıyla Dipsiz Göl büyük ilgi çekiyor. Akseki İlçesi Göktepe ve Sülek Yaylaları ile Konya’nın Bozkır İlçesi Yaylaları sınırlarında bulunan dipsiz göl büyük ilgi çekiyor. Dipsiz Göle gelen yerli ve de yabancı turistler eşsiz manzara eşliğinde balık tutuyor , fotoğraf çekiyor.

Galeri

Yorumlar - 1

CABIR YARADANAKUL

" Suluk yaylası dipsiz gole en kısa,güvenilir ve hızlı yol akseki alacabel mevkiinden sağa doğru asfalt bi yol döner.(akseki-seydisehir ist.) Ilk 5 km asfalt yapısı biraz bozuk ve dağlık olduğu için yol biraz dar olmakla birlikte geri kalan yol düzgündür. Alacabelden dipsiz gol 17 km olup 20 dakikadır. Asfalt yoldan hiç sapmadan varabilirsiniz.solunuzda minaresi olan camili mezrayi gectigikten 1 km sonra dağın etegindedir. Her türlü araç rahatlıkla sıkıntısız gidebilirsiniz. "

2019-07-06 19:47:00

Yorum Yaz

Uygulamamız Yayında

Amacımız, nereye gidilmeli sorusuna cevap oluşturmak için açtığımız uygulamamız ilerleyen dönemde ziyaretçilerin kendi gittikleri yerleri paylaşıp, anlatabileceği bir ortam oluşturmaktır.

Sayfamızda yer alan içerikler, telif hakkı olmayan sayfalardan derlenmektedir. Yinede kasıtlı olmadan telif içeren içeriklere yer verildi ise bilgi@gidilmeli.com adresine bildirerek sayfamızdan kaldırılmasına yardımcı olabilirsiniz.