Hale House

Hale House, 1887 yılında California, Los Angeles'ın kuzeydoğusundaki Highland Park bölümünde inşa edilmiş bir Queen Anne tarzı Viktorya dönemi konağıdır. "Şehrin tamamında en çok fotoğrafı çekilen ev" ve "en özenle dekore edilmiş ev" olarak tanımlandı.
Hale House -
Hale House -
Hale House -
Hale House -

Hale House

Hale House, 1887 yılında California, Los Angeles'ın kuzeydoğusundaki Highland Park bölümünde inşa edilmiş bir Queen Anne tarzı Viktorya dönemi konağıdır. "Şehrin tamamında en çok fotoğrafı çekilen ev" ve "en özenle dekore edilmiş ev" olarak tanımlandı. 1966'da Tarihi-Kültürel Anıt ilan edildi ve 1972'de Ulusal Tarihi Yerler Sicilinde listelendi. Ev, 1970 yılında Montecito Heights'taki Miras Meydanı Müzesi'ne taşındı ve burada halka açık kaldı.

Galeri

Yorumlar - 0

Yorum Yaz

Uygulamamız Yayında

Amacımız, nereye gidilmeli sorusuna cevap oluşturmak için açtığımız uygulamamız ilerleyen dönemde ziyaretçilerin kendi gittikleri yerleri paylaşıp, anlatabileceği bir ortam oluşturmaktır.

Sayfamızda yer alan içerikler, telif hakkı olmayan sayfalardan derlenmektedir. Yinede kasıtlı olmadan telif içeren içeriklere yer verildi ise bilgi@gidilmeli.com adresine bildirerek sayfamızdan kaldırılmasına yardımcı olabilirsiniz.