Jungle Island

Jungle Island, eski adıyla Parrot Jungle, Watson Adası, Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri'nde yeniden başlatılan bir eko-macera parkıdır. Park, Irma Kasırgası'ndan zarar gördükten sonra bir dizi büyük tadilattan sonra yeniden açıldı.
Jungle Island -
Jungle Island -
Jungle Island -
Jungle Island -
Jungle Island -
Jungle Island -
Jungle Island -
Jungle Island -

Jungle Island

Jungle Island, eski adıyla Parrot Jungle, Watson Adası, Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri'nde yeniden başlatılan bir eko-macera parkıdır. Park, Irma Kasırgası'ndan zarar gördükten sonra bir dizi büyük tadilattan sonra yeniden açıldı. Parkta yeni açılır su kaydırakları, açık hava rüzgar tüneli uçuş deneyimi, çelik halatlar, kaçış odaları, Nerf savaş stadyumu ve diğer ilgi çekici yerler bulunuyor.

Mimari manzaraları ve yol kenarındaki ilgi çekici yerleri belgeleyen John Margolies'in Parrot Jungle'ın (1990) fotoğrafı Başlangıçta Parrot Jungle olarak adlandırılan bu bölge, Florida, Pinecrest'teki orijinal banliyö konumundan Miami şehir merkezinin hemen doğusundaki mevcut konumuna taşındı ve site 2002 yılında Pinecrest Gardens için satın alındıktan sonra. Adı Parrot Jungle Island olarak değiştirildi. 2007 yılında, parkın adı tekrar Jungle Island olarak değiştirildi.

Galeri

Yorumlar - 0

Yorum Yaz

Uygulamamız Yayında

Amacımız, nereye gidilmeli sorusuna cevap oluşturmak için açtığımız uygulamamız ilerleyen dönemde ziyaretçilerin kendi gittikleri yerleri paylaşıp, anlatabileceği bir ortam oluşturmaktır.