Magic Castle

Magic Castle, sihirbazlar ve sihir meraklıları için bir kulüp binasının yanı sıra Sihir Sanatları Akademisi'nin kulüp binasıdır.
Magic Castle -
Magic Castle -

Magic Castle

Magic Castle, sihirbazlar ve sihir meraklıları için bir kulüp binasının yanı sıra Sihir Sanatları Akademisi'nin kulüp binasıdır. California, Los Angeles'ın Hollywood semtindedir ve kendisini "dünyanın en sıra dışı özel kulübü" olarak faturalandırır.

Nezaket davetiyeleri alınabilmesine rağmen, yalnızca Magic Castle üyeleri ve misafirlerinin girişine izin verilir. Tipik bir akşam boyunca çok sayıda sihir gösterisi ve tarihi gösterinin yanı sıra eksiksiz hizmet veren bir yemek salonu ve çok sayıda bar vardır. Atmosfer, klasik gece kulübü günlerini anımsatıyor ve sıkı bir kıyafet kuralı uygulanıyor. Bir zamanlar özel bir konut olan Kale, 1989'da Los Angeles Tarihi-Kültürel Anıtı ilan edildi.

Galeri

Yorumlar - 0

Yorum Yaz

Uygulamamız Yayında

Amacımız, nereye gidilmeli sorusuna cevap oluşturmak için açtığımız uygulamamız ilerleyen dönemde ziyaretçilerin kendi gittikleri yerleri paylaşıp, anlatabileceği bir ortam oluşturmaktır.

Sayfamızda yer alan içerikler, telif hakkı olmayan sayfalardan derlenmektedir. Yinede kasıtlı olmadan telif içeren içeriklere yer verildi ise bilgi@gidilmeli.com adresine bildirerek sayfamızdan kaldırılmasına yardımcı olabilirsiniz.