St. Ermin's Hotel

St. Ermin's Hotel, Westminster Abbey, Buckingham Sarayı ve Parlamento Binası'nın yakınında, St James's Park Metro istasyonunun bitişiğinde, Londra'nın merkezinde bulunan dört yıldızlı bir oteldir.
St. Ermin's Hotel -
St. Ermin's Hotel -
St. Ermin's Hotel -

St. Ermin's Hotel

St. Ermin's Hotel, Westminster Abbey, Buckingham Sarayı ve Parlamento Binası'nın yakınında, St James's Park Metro istasyonunun bitişiğinde, Londra'nın merkezinde bulunan dört yıldızlı bir oteldir. Başkentteki erken malikane bloklarından biri olarak inşa edilen, II. dereceden koruma altındaki geç Viktorya dönemi binasının, 10. yüzyıldan önce burayı işgal ettiği söylenen eski bir manastırdan adını aldığı düşünülüyor. 1896-99'da otele dönüştürülmüş, 1930'larda, İkinci Dünya Savaşı ve sonrasında, İngiliz istihbarat servislerinin bir buluşma yeri, özellikle Özel Operasyonlar Yöneticisinin (SOE) doğum yeri olmuştur ve kötü üne sahip olduğu yerlerde. Cambridge Five ikili ajanı Philby ve MacLean, Rus idarecileriyle tanıştı. St Ermin's artık Marriott Hotels'in İmza Koleksiyonunun bir parçası. Otel, Sunrider International'ın kurucusu Tei-Fu Chen'in ailesine aittir.

Galeri

Yorumlar - 0

Yorum Yaz

Uygulamamız Yayında

Amacımız, nereye gidilmeli sorusuna cevap oluşturmak için açtığımız uygulamamız ilerleyen dönemde ziyaretçilerin kendi gittikleri yerleri paylaşıp, anlatabileceği bir ortam oluşturmaktır.