The Palazzo

Palazzo, Paradise, Nevada'daki Las Vegas Strip'te bulunan lüks bir otel ve kumarhane tesisidir. Nevada'da tamamlanmış en yüksek binadır.
The Palazzo -
The Palazzo -
The Palazzo -
The Palazzo -

The Palazzo

Palazzo, Paradise, Nevada'daki Las Vegas Strip'te bulunan lüks bir otel ve kumarhane tesisidir. Nevada'da tamamlanmış en yüksek binadır. Dallas merkezli HKS, Inc. tarafından tasarlanan otel, İtalyan Rönesans ambiyansında lüks sunuyor. Otel ve kumarhane, tümü Vici Properties'e ait olan ve Apollo Global Management tarafından işletilen bitişik Venetian Resort and Casino ve Venetian Expo'dan oluşan daha büyük bir kompleksin (tek otel olarak işletilmektedir) parçasıdır.

Tamamı süitlerden oluşan bu otel, konuk odası başına 720 fit kare (67 m2) ile Las Vegas Strip'teki en büyük standart konaklama olanağını sunmaktadır. Otel kompleksi, dünyanın en büyük ikinci otelidir.

Palazzo, uygunluğunun ilk yılında, 2009 yılı için AAA Beş Elmas Ödülü'ne layık görüldü ve o zamandan beri her yıl bu onur ödülüne layık görüldü. 2014'ten sonra, The Venetian ve The Palazzo, yönetim daha fazla AAA denetimini reddettiği için artık AAA Diamond ödüllerini almıyor.

Galeri

Yorumlar - 0

Yorum Yaz

Uygulamamız Yayında

Amacımız, nereye gidilmeli sorusuna cevap oluşturmak için açtığımız uygulamamız ilerleyen dönemde ziyaretçilerin kendi gittikleri yerleri paylaşıp, anlatabileceği bir ortam oluşturmaktır.