Ibiza Gran Hotel

Ibiza Gran Hotel, Talamanca, İbiza'da bulunan beş yıldızlı lüks bir oteldir. İbiza Kasabası'nda yer alan otel, limana bakmaktadır ve bahçelerle çevrilidir.
16-05-2022 23:04:42
Ibiza Gran Hotel -

Ibiza Gran Hotel

Ibiza Gran Hotel, Talamanca, İbiza'da bulunan beş yıldızlı lüks bir oteldir. İbiza Kasabası'nda yer alan otel, limana bakmaktadır ve bahçelerle çevrilidir. Otel, Akdeniz ve dünya mutfağından yemekler sunan ve kumarhane olan Casino of Ibiza'yı içeren beş yıldızlı bir restorandır. Otelde ayrıca buhar banyoları, jakuzi, iklimlendirilmiş havuz, sauna ve Hamam ve özel tedaviler için süitler içeren bir spa ve sağlıklı yaşam merkezi bulunmaktadır. Otel düzenli olarak konferans ve etkinliklere ev sahipliği yapar ve 7 toplantı odası ve sergi salonuna sahiptir. Belfast Telegraph, lobinin ihtişamına dikkat çekiyor ve "bir modern sanat müzesine denk geldiğinizi düşündüğünüz için affedilebilirsiniz" diyor.

Galeri

Yorumlar - 0

Yorum Yaz

Uygulamamız Yayında

Amacımız, nereye gidilmeli sorusuna cevap oluşturmak için açtığımız uygulamamız ilerleyen dönemde ziyaretçilerin kendi gittikleri yerleri paylaşıp, anlatabileceği bir ortam oluşturmaktır.